Kartvizit

İster iş yaşamında olsun ister sosyal hayatınızda, kartvizitler yeni bir ilişkinin küçük ama etkili bir başlangıç unsurudur.
Kendiniz için gözalıcı bir kartvizit tasarımı seçin, dilediğiniz gibi özelleştirin, kaliteli bir kağıda basın ve yeni tanıştığınız insanlarda etkileyici bir ilk izlenim bırakın.

İnsert

İnsert; parekende sektöründe satış yapan firmaların müşterileriyle iletişim kurduğu, etkili reklam ve promosyon materyalleridir. Şirketlerin, indirim ürünlerini, çeşitli kampanyalarını ve şirketleri hakkındaki bilgileri müşterilerilerine duyurmak için yayınladıkları ilanlardır.

Günümüzde insert hem parekendicilerin hemde üreticilerin kullandıkları etkin bir markalaşma aracı olarak kullanılmaktadır. Kısa sürede hazırlanabilmeleri, düşük maliyetleri, derhal sonuç üretebilmeleri tercih sebebidir.

Katalog

Katalog, firmaların veya kurumların, ürün veya hizmetlerini tanıttığı matbu kitapçıklar olarak anlaşılmaktadır. Bir firma için, kendisinin ve ürünlerinin en detaylı tanıtım aracıdır. Kurumsal firmaların bugün kendilerini ifade etmek ve tanınmak için vazgeçilmezlerinden olan katalog maliyetli olduğu gibi istenilen amaca da kolay ulaşmayı sağlar.
Kataloglar genelde çok sayfalı, tel veya iplik dikişli veya kırımlı katlamalıdır. Gofre kabartma, komple veya kısmi lak, selefon, yaldız baskısı gibi uygulamalar, katalogun görünüş kalitesini artırır ve daha çekici bir hale gelmesini sağlar. Katalogun kaliteli olması firmanın kurumsal alanın artmasına ve markalaşmasına yardımcı olur.

Amerikan Servis

Yeme-içme olarak tanımladığımız mekanlarda sıkça amerikan servis takımı kullanılır. Bunun en büyük nedeni ise şüphesiz amerikan servis takımlarının kolay kullanılabilirliğinin olması ve elbette rahat bir şekilde temizliği yapılabilmesidir. Dünya’nın neresine giderseniz gidin mutlaka bir yerlerde karşınıza çıkabilecek olan amerikan servis takımı, ülkemizde de sıkça kullanılan şeylerden biridir. Bilinirliği fazla olan amerika servis takımı, bu nedenle ki çoğu yeme-içme mekanlarının tercih konumunda. Eğer siz de yeme-içme olarak tabir ettiğimiz bu sektör içerisine girmek istiyor ya da girmiş ve hazırlıklarını hızla tamamlayan biriyseniz işte size Amerikan servis takımı hakkında önemli bilgiler. Öncelikle seçeceğiniz amerikan servis takımı, mekanınız ile çok iyi uyum içerisinde olmalı. Yani mekanınızın duvarlarında kullandığınız renk ile amerikan servis takımı renkleri bile uyumlu olsa müşterilerinizin hoşuna gider. Yani renk uyumuna dikkat edin.

Oto Paspas

Araba yıkamacıların ve otomobil tamiri yapan firmaların kullandığı ayak paspaslarının üzerine koyulan basılı kâğıtlardır. Ofset baskı tekniği ile basılan oto paspas kâğıtları yaygın olarak kullanılan reklam araçlarından biridir

Antetli Kâğıt

Firmalar tarafından, kurumsal yazışmalarda ve teklif sunumlarında kullanılmak amacıyla tasarlanan, üzerinde logo ve iletişim bilgilerinin yer aldığı en önemli kurumsal kimlik öğesidir. Antetli kâğıt, firmalar tarafından yazılı olarak kullanılacağı için sade ve açık renk kullanılarak tasarlanmalıdır.

Magnet

Magnet mıknatıs özelliği ile buzdolaplarına ve demirli yerlere yapışan dekoratif şekil ve figürlerden oluşan bir reklam aracıdır. Maliyet bakımından uygun ve üretimi hızlı olduğu için firmaların promosyon amaçlı kullandığı bir araçtır. İstenilen tasarımlar renkli olarak magnet üzerine uygulanabilir. Magnetlerin dolap ve demirli yerlere yapışmasını sağlamak için arka kısmında mıknatıs tabakası kullanılır.

Magnetler genelde ev ve iş ortamlarında dolap ya da demirli yerlere yapıştırılarak kullanılır.

Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?