Ahşap Fuar Standı

Fuar Standı, katılım gösterdiğiniz herhangi bir fuarda fuar süresince kullanmış olduğunuz ofisiniz ve showroom unuzdur. Fuar süresince müşterileriniz, rakipleriniz ve sektör içinden dostlarınız standınızı ziyaret edecektir. Dolayısıyla yaptırmış olduğunuz stand sizi ve firmanızı ne kadar iyi temsil ederse fuardan o kadar olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Fuar standınızın tasarımına karar verirken sizi en iyi şekilde temsil edecek stand olması dikkat edilmesi gereken en önemli faktördür.

Fuar Standınıza karar vermeden önce stand modelleri, çeşitleri ve türleri hakkında bilgi sahibi olmanız işinizi daha kaliteli bir şekilde yaptırmanızı sağlayacaktır.

Ön araştırmanızı yaparken karşınıza farklı stand fiyatları çıkabileceğini bilmelisiniz. Fiyat farklılıklarını oluşturan sebepleri önceden araştırarak bilmeniz durumunda hangi ücreti hangi hizmet ve malzeme karşılığında ödeyeceğinizi de bilebilirsiniz.

Ön araştırmaya ne kadar çok zaman ayırırsanız ne istediğinizi daha net bilebilir bunun karşılığında da doğru standı doğru fiyatlara kiralayabilirsiniz.

Boya gerektirmeyen bu standlar sunta+boya ile yapılan standlara göre daha hızlı kurulabilmektedir. Bu sistemin en büyük dezavantajı suntalamların birleşme noktasında hat şeklinde çizgilerin görünmesidir. En büyük avantajı ise stand duvarlarının rahatlıkla temizlenebilmesidir.

Modüler Fuar Standı

Modüler Fuar Standları, parçaları lego gibi sökülüp takılan ve birden fazla kullanılan standlar için kullanılan bir terimdir. Modüler standlarda kullanılan ana malzemeler alüminyum ve mdflam/suntalamdır. Bu iki ana malzemenin yanı sıra bazı modüler sistem standlarda farklı malzemeler de kullanılabilmektedir. Farklı malzemelerin kullanılma özelliğinin en baskın olduğu stand sistemi ise MAX SİSTEM standlardır.

Modüler Sistem standlar kendi arasında birçok farklı sisteme ayrılmaktadır. Bunlardan en yoğun kullanılan sistemler Max Sistem – Octanorm (Aluset) Sistem – Mero Sistem

Maxima Fuar Standı

Firmaların farklılık, şıklık ve Ahşap stantlara göre daha uygun maliyetli stand arayışı için Maxima sistem standlar tüm sistemlerden ayıran yapılardandır. Maxima standlar kendine özgü tasarımları ile son yıllarda giderek popülerleşen Maxima sistem işlevsel, şık ve ekonomik standların üretilmesine olanak sağlar.

Maxima Fuar Standları, bu sistem standlar da alüminyum profiller diğer sistemlerde kullanılan profillere göre daha şık ve pahalı olduğundan standlar arasında en farklı ve estetik hatları olan bir sistemdir.

Maxima stand da alüminyum profiller ve suntalam malzeme dışında cam, tül, pleksi, sisteme uygun özel ahşapların kullanılabiliyor olması bu sistemi diğer sistemlerden önemli ölçülerde ayıran en büyük özelliklerdendir.

Kullanılan malzemelerin geri dönüşüm oranı yüksek olduğundan bu sistemde ekonomik stantlardandır.

Kongre Standı

Firmaların katılımda bulunduğu sergiler, kongreler ve toplantılar için kurulabilen, kurumsal kimliğinizin en iyi şekilde yansıtılabilen kongre standları en pratik stand tasarımlarıdır.

Kongrelerinizde stand tasarımları Modüler, Maxima, Ahşap sistemlerden veya branda baskı, sahne tasarımları ve yönlendirme tabelaları gibi tasarımlar firmanıza özel hazırlanarak montajı yapılabilmektedir.

Kongre standları firmanıza özel hazırlanmış farklılık yaratmak amacı ile görselliği ön plana çıkarılan fuar stantlarıdır.

Müşterilerimizin stand tasarım projeleri için her zaman kalite ve şıklığı sağlamak için çalışmaktayız.

Ürün Teşhir Standı

Firmanızın ürünlerini marketlerde, bayilerinizde ve showroomlarınız da doğru ve kaliteli bir şekilde sergilemek için tasarlanan sistemlerdir. Ahşap, pleksi, metal gibi malzemelerle üretilen raf, sepet, askı şeklindeki sergileme sistemlerinden oluşur.

Ürün teşhir standları, Masa üstü ürün teşhir standları, Ayaklı boy ürün teşhir standları, Tel v.b ürün teşhir standları, Pleksiden üretilen ürün teşhir standları, Aktivite Standları, Lansman Standları ve Tadım Standları olmak üzere tasarımlarını hazırlayarak onay verilmesi ile üretim ağımızda imalata geçmektedir.

Ürün teşhir standlarınız için tüm tasarım ve üretim süreçlerinde müşteri istekleri dikkate alınarak özenle hazırlanmaktadır.

Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?