Gönder Bayrağı

Gönder Bayrağı Resmi Gönder Bayrağı,direğe çekilen bayrak anlamına gelmektedir. Gönder ise Bayrak çekilen direk anlamına gelmektedir. Göndere bayrak çekmek ; Bayrağı direğin en üst noktasına çıkarmaktır. Üretimini yaptığımız bayrak çeşitleri arasında Gönder Bayrağı’da yer almaktadır.Gönder bayrakları içinde Gönder Türk bayrakları, yabancı gönder devlet bayrakları ve özel logolu gönder bayrakları yer almaktadır.Stoklarımızda hazırda bulunan Türk bayrağı bulunup, yabancı ve özel logolu bayraklar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TÜRK BAYRAĞI EBATLARI
20 x 30 cm | 30 x 45 cm | 50 x 75 cm | 70 x 105 cm | 100 x 150 cm150 x 225 cm | 200 x 300 cm | 300 x 450 cm | 400 x 600 cm | 5 x 7,5 m

6×9, 8×12, 10×15

Türk bayrağında ölçüler kanun çerçevesinde 1*1,5 oranında yapılır. Türk bayrağı ebatlarına göre baskısı ay ve yıldız çizimi yapılmaktadır. Buna göre Türk bayrakları en küçük ebatlarından 5 x 7,5 m ebadına kadar baskılı yani “fabrikasyon” dediğimiz baskı tekniği ile üretim yapılmaktadır

Kırlangıç Bayrak

Kullanıldığı alana ve kullanım amacına göre pek çok kategoriye ayrılan bayrak modellerinin en çok kullanılan çeşidi Kırlangıç Bayraklardır. Kendi içerisinde de şekillerine göre kategorilendirilen Kırlangıç Bayrak Modelleri; üçgen kesim kırlangıç bayrak, düz kesim kırlangıç bayrak ve kırlangıç kuyruklu bayrak olmak üzere üç kısma ayrılır.

Reklam ve firma tanıtım yüzü olarak da kullanılan Kırlangıç Bayrak Çeşitleri, genellikle iç mekânlarda kullanıldığı için daha hassas ve parlak kumaşlardan imal edilir. Görselliğin ön planda tutulduğu; bayram, fuar, kongre, semine ve açılışlarda yoğun olarak kullanılan bu bayrak türü, mekânların süslenmesi ve göz alıcı görünmesi için kullanılır.

Su bazlı, kristal saten üzerine dijital olarak baskı yapılan kırlangıç bayrakların yanları sıcak kesim ile şekillendirilerek imal dilen Kırlangıç Flama çeşitleri iyi birer tanıtım ve reklam araçlarıdır.

Yelken Bayrak

Olta kamışına takılarak toprağa ya da su dubasına monte edilen bu bayrak çeşidi, hem iç hem de dış mekanlar da rahatlıkla kullanılabilen, tam görünebilmek için rüzgara ve yağmura ihtiyaç duymayan, dizayn itibarı ile 360 derece dönebilen bir yapıya sahip olan flama çeşitleridir.

Asılış şekli ile her iki tarafı da rahatlıkla görülecek şekilde açıkta duran bu çeşit bayraklar, şirketlerin ve küçük kuruluşların öncelikli tercihleridir.

Damla Bayrak, Plaj Bayrak, Yelken Bayrak, Japon Bayrak ve Vertikal Bayrak gibi kategorilere ayrılan ve oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan bu bayraklar, genellikle açık alanlarda kullanıldığı için; olumsuz hava koşullarına ve dış etkilere uzun süre mukavemet gösterecek şekilde imal edilmektedir.

İpe Dizili Bayraklar

İpe Dizili Bayraklar genelde açılışlarda kullanılan bir bayrak türüdür.
Dernek toplantıları, açık hava eğlenceleri, seçim propagandaları gibi alanlarda üçgen süs flamaları kullanılmaktadır.
Gönder bayrağının kumaşından Raşel kumaş seçeneğiyle flama üretilmektedir.

Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?