Örümcek Stand

45 cm eninde 80 cm yüksekliğinde tekerlekli bir çantanın içinden çıkan örümcek stand, 230 cm yüksekliğe 3,5 mt genişliğe erişmektedir. Örümcek stand, iskeletine giydirilen paneller ile 9.5m2′ lik bir görsel alan meydana gelmektedir. Kullanım alanı çok geniş olan örümcek stand bu özellikleriyle firmalar tarafından çok tercih edilen bir üründür. Özellikle ilaç firmalarının yoğunlukla kullandığı stand türü olan örümcek stand, sektörde pop-up diye de bilinmektedir.

Örümcek Masa

Fihr Reklam olarak yurt dışından ithal ettiğimiz display ürünlerden biride örümcek masadır. Tanıtımlarınızda, fuarlarınızda, toplantılarınızda portatif ve şık, kolay taşınabilir bir ürün arıyorsanız örümcek masa tam istediğiniz gibi bir üründür. Örümcek masa tüm organizasyonlarınız için pratik çözümler sunar. Masanın yüksek kalitedeki dijital baskısı, gösterişli yapısı, sağlamlığı, şıklığı ve portatif olma özelliği tanıtımlarda ve fuarlarda tercih edilen ürünlerin başında gelmesini sağlamaktadır. Örümcek masa yurt dışından özel karton ambalaj içinde gelir. Karton ambalaj içinde, siyah çantasıyla, masa gövdesi, metal çubukları, paneli, mıknatısı ve masanın üst ahşabı bulunur. Yapmanız gereken tek şey örümcek masanın baskısını hazırlamak ve masa üzerine uygulamaktır.

Tanıtım ( Tadım )Standı

Ürünlerimiz arasında yerli üretim olan tattırma standıtanıtım standı ve tadım standı olarak da adlandırılmaktadır. Ürünlerinizin müşteriye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılır. Tattırma standı tamamen plastikten üretilmiştir. Demonte olması ve kurulumunun kolay olması sebebiyle rahatlıkla her yerde kullanılabilmektedir.

Taşıma çantasının içerisinde tattırma stand ana gövde, alınlık, alınlık çubukları ve raf bölümü mevcuttur. Tattırma standının kurulumunu 3 dakika gibi kısa bir sürede yapmak mümkündür. Dış mekan hava şartlarında kullanılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak stand altına tekerlek monte edilip hareket verilmektedir. Tattırma standının üzerine kaplanan görsel istenildiği zaman sökülüp yenisi ile değiştirilebilir. Yüklü adetlerdeki alımlarda renkli olarak da tattırma standı üretmek mümkündür.

Tattırma standları’nda düz ve oval olarak iki alternatif modellerimiz mevcuttur. Tattırma standın taşıma çantası canvas kumaşdan imal edilmiştir.Özellikle marketlerde gıda ürünlerini, tüketiciye tattırmak için kullanılan tattırma standları, pratik kurulumu sayesinde müşterilerimiz tarafından çok tercih edilen stand türüdür.

Roll Up

Roll Up dünyanın en çok tercih edilen görsel sunum sistemlerinden biridir. Kullanılan baskı materyali dijital baskılı blockout’tur, ışığı geçirmez ve pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Ürün materyali alüminyumdur. Makaralı sistem kullanmaktadır. Kurulum süresi yaklaşık 60 saniyedir. Özel Roll Up kâğıdına baskılı ve laminasyonludur.

X Banner

X banner kurulumu ve görsel yenilemesi en kolay olan ürünümüzdür. X banner alüminyum çubuklardan imal edilmiştir, alüminyum çubuklar üzerinde bulunan krom kapaklı dört adet vida ile x banner üzerine görsel sabitlenir. X banner da bulunan dört adet vida el ile sıkıştırılır. İstenildiği takdirde bu dört adet vida sökülerek yeni görsel, sunum esnasında rahatlıkla değiştirilebilir.

Quick Banner

Quick Banner display esnek ve hareketli bir poster tutucudur. Çantasının içinde her yere taşıyabileceğiniz bu set sayesinde, afişinizi asmak için bir duvar veya panoya ihtiyaç duymazsınız.
cam ve cam gibi pürüzsüz yerlere özel yapısı sayesinde çabuk ve kolayca monte edilir. Düz yüzeylere kolayca monte edilerek farklı bir görsellik yakalanır. İç ve dış mekânlarda kullanılır.

Broşürlük

Katıldığınız etkinliklerde broşürlerinizi katılımcıların kolayca erişebileceği ve şık bir şekilde sunmanıza yarayan broşürlüklerimiz, portatif ve sabit olmak üzere iki türlüdür.

Portatif sistem broşürlükler katlanır sistem olmasından dolayı, sabit alüminyum broşürlüklerden daha çok tercih edilmektedir. Broşürlükler katlandığı zaman ve özel taşıma çantaları sayesinde az yer kaplar ve taşıma kolaylığı sağlar.

Portatif olarak satışını yapmış olduğumuz broşürlüklerin 3 ayrı modeli vardır. Broşürlükleri; metal broşürlük, katlı plexi broşürlük, zigzag broşürlük olarak adlandırabiliriz.

Alüminyum Çerçeve

Kenarları açılabilen alüminyum çerçeve profili özelliği ile içerisindeki görseli en kısa sürede değiştirebilme imkanı. Çerçeve içerisindeki görselinizi güneş ışınlarından koruyan ve parlamasını önleyerek görselinizin net bir şekilde görünmesini sağlayan UV Filtreli PVC koruyucu. 25 mm veya 32 mm kalınlığında alüminyum çerçeve profil kullanılmaktadır. Birçok ebatı mevcuttur. Gönye veya Rondo köşe bağlantıları. Örgü desenli gri renk polistrenden üretilmiş zemin. Rahat açılıp kapanmayı sağlayan paslanmaz çelik yaylar. Yatay ve dikey montaja imkan sağlayan asma aparatları ile kolay montaj. Ürünlerle birlikte montaj için vida ve dübel verilmektedir. Standart renk gümüş eloksaldır, şık ve zarif bir görünüm sağlar.

Işıklı Çerçeveler

25mm Alüminyum Çerçeveli LED Poster LightBox önden açılır çerçeve kapakları ile kolay poster & afiş değiştirme sistemi. LED teknolojisi ile 18mm’lik ince kasa şık ve dekoratif bir görünüm sağlar. 2000 lüx ışık gücü floresan aydınlatmaya göre %60 enerji tasarrufu sağlar, 1 saatte sadece 2,7 MA, 100.000 saat kullanım ömrü vardır.

Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?