Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik markanızın parlayan yıldızıdır. Firma kuruluşunda iyi bir kurumsal kimlik çalışması ile çıkış yapmak, kuracağınız firmanın temelini daha sağlam ve kurumsal yapmak gayretindedir. Öyle ki etkili ve özgün bir kurumsal kimlik size çok şey katacaktır.

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı çalışmaları açısından sektörlere göre birkaç örnek vermek adına bir armatür üreten firmayı ele alalım. Bu firma kataloglarında fazlaca yazı ve teknik bilgi kullanması yerine güzel imajlarla desteklenmiş az ve öz yazı içeren bir katalog çalışması tercih etmesi yararına olacaktır. Başka bir örnek olarak ise ahşap ürünler satan bir firmayı ele alalım. Bu firma da ürünlerinin resimleri yerine kartela şeklinde ürünlerin küçük gerçek kesitlerini içeren bir katalog çalışması hazırlaması daha etkili olacaktır. Günümüzde insanlar katalog tasarımlarında fazla ve gereksiz yazıları okumamakla birlikte fazla ilgi de göstermemektedirler. Bu maksatla; broşür tasarımı, logo tasarımı, antetli kağıt ve katalog tasarımları uzman tasarımcılarımızca yapılmaktadır. Müşteri ziyaretlerinizde daha etkili bir sunum için, fuarlarda ve stand tanıtımlarında insanların, firmanız veya hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını istemez misiniz? Unutmayın sizi en iyi sunduklarınız anlatır.

Afiş & Outdoor Reklam

İlan tasarımlarında özgün ve hedef kitlenin ilgisini çekecek bir çalışma oluşturabilmenin yanısıra, tasarımın yayınlanacağı mecraya göre optimize edilmesi apayrı bir tecrübe gerektirmektedir. Fikrin yayın formatlarına göre esnetilebilmesi ve uyumlu hale getirilmesi reklam başarısında çok önemlidir.

Çok farklı mecralarda ve formatlarda tasarım hazırlamış olmanın tecrübesiyle, kiralamış olduğunuz reklam alanlarına en uygun çözümleri üretme beceri ve birikimine sahiptir.

Dijital Katalog

Neden Dijital Katalog Kullanmalıyım?

Dijital Katalog ile hedef kitlenize daha çabuk ulaşırsınız. Bir anda dijital katalog linkinizi binlerce müşterinizin mail adresine göndererek e-kataloğunuza tıklamalarını sağlayabilirsiniz.

Web sitenizde sürekli yayındadır, müşterileriniz dilediği saat’te online kataloğunuza ulaşabilirler. Zaman meftumu yoktur.

İstediğiniz zaman online kataloğunuzdaki yazı ve resimleri günceleyebilrsiniz.

Dijital broşürünüz, hiçbir zaman eskimez yıpranmaz sürekli elinizin altındadır.

Tercih Sebeplerinden Bazıları

Dijital Derginiz, doğayı daha çok korur dijital formattaki kataloğunuz için hiç ağaç kesilmez.

Katalogunuzda sayfaları büyütebilir detay görebilirsiniz

Sayfalar arasında geçiş yapabilir, istediğiniz sayfaya rahatça ulaşabilirsiniz.

Nerede Nasıl Kullanabilirim?

E-Kataloğunuzu size vereceğimiz dijitale çevrilmiş kataloğunuzu Web sitenizde istediğiniz sayfada yayınlayabilirsiniz.

İsterseniz Kendi müşterilerinize dijital kataloğun bulunduğu linki göndererek yeni ürünlerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz Dijital kataloğunuzu interaktif aryüzlü CD formatına dönüştürüp (CD üstüne Serigraf baskısını yapıp) Müşterilerinize katıldığınız fuarlarda açılış kokteyl’lerinde dağıtabilirsiniz.

Magaza & Ofis Konsepti

Ofis ve mağaza dekorasyonları olağanüstü fark yaratan benzersiz tasarımlarla hizmetinizde, tasarım üretim ve uygulamasını profesyonel ekibi tarafından gerçekleştirmektedir.

İş amacı ile kullanılacak olan alan içerisinde yapılacak tüm dekorasyon ve düzenlemeler, ofis konsepti kapsamına girer. Duvarlarda kullanılacak renklerden yer kaplamasına, ofis mobilyalarından aydınlatmaya kadar tüm detaylar bir bütün oluşturacak şekilde planlanır ve uygulanır.

Ofis konsept çalışmalarımızda önemsediğimiz en önemli kriterlerden biri çalışma alanın kullanışlı ve ergonomi olması sonrasında da göz alıcı bir tasarıma sahip olmasıdır.

Fuar Standı

Fuar Stand Tasarımı, katılım gösterdiğiniz herhangi bir fuarda fuar süresince kullanmış olduğunuz ofisiniz ve showroom unuzdur. Fuar süresince müşterileriniz, rakipleriniz ve sektör içinden dostlarınız standınızı ziyaret edecektir. Dolayısıyla yaptırmış olduğunuz stand sizi ve firmanızı ne kadar iyi temsil ederse fuardan o kadar olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Fuar standınızın tasarımına karar verirken sizi en iyi şekilde temsil edecek stand olması dikkat edilmesi gereken en önemli faktördür. Fuarın sizin markanızın veya işletmenizin karakterini yansıtması ihtiyaca uygun yapılması gerekmektedir.

Ürün Teşhir Standı

Ürün teşhir standı, rekabette öne çıkmak ve ürün satışlarını artırmak amacıyla kullanılan satış noktası pazarlama araçlarından bir tanesidir. Perakende alanında, satın alma kararının verildiği, tüketici trafiğinin yoğun olduğu noktalarda ya da kasa çevresinde konumlandırılır.
Standlar, tüketicinin dikkatini çeker, aynı anda bir çok müşterinin erişimine izin verir, bilgilendirir, eğlendirir ve plansız satın almayı teşvik eder. İyi tasarlanmış ürün teşhir standları, hem perakendecinin hem tüketicinin ihtiyacına cevap verir.

Sohbete Başla
İletişime Geç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?